INTOS - Omítky, obklady a dlažby

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
pod jednou střechou

Rychlý kontakt

QRCode
Qr Code

INTOS 

Písečná 449
Jablonec nad Nisou-Kokonín

Jiří Stránský
+420 602 323 449
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radek Kulhánek
+420 775 156 665
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontaktujte nás

 

Omítky

b_200_150_16777215_0_0_images_clanky_omitky.jpgOmítky mají prakticky neomezené možnosti použití při různých rekonstrukcích, finálních opravách povrchů a při dokončovacích pracích ve všech typech interiérů. Široká nabídka a především výhody použití umožňují v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a představy.

Pro následnou  povrchovou úpravu omítek malbou nebo dekorem byste měli už předem zvážit, jaký typ omítky bude nejvhodnější. Nejrozšířenější štuková omítka ne vždy uspokojí ty zákazníky, kteří očekávají hladkost a perfektní detail. Takovým zákazníkům pak nabízíme omítku stěrkovou, která právě svou hladkostí a dojmem dokonale čistých linií vyniká. Dále realizujeme omítky sádrové a to jak hladké, tak zrnité.

Obklady

b_200_150_16777215_0_0_images_clanky_obklady.jpgObkladačské práce jsou také efektivním řešením pro dům či byt. Obkladač se zaměřuje zejména na estetiku a přesnost, která je při obkládání nezbytností.

Zajišťujeme veškeré obkladačské práce a práce spojené s obkladem a dlažbou.

  • Obkládání koupelen a kuchyní,
  • kompletní obkladačské práce, v novostavbách i rekonstruovaných rodinných domech.

Dlažby

b_200_150_16777215_0_0_images_clanky_dlazby.jpgPři výběru dlažby je důležitá tvrdost a odolnost dlažby, která je rozdílná u dlažby venkovní a interiérové. Dlažba je oblíbená především pro snadnou údržbu a praktický úklid. Zařiďte si podlahu z dlažby dle Vašich představ.

  • VNITŘNÍ DLAŽBA

Vnitřní dlažba je velmi žádaným doplňkem interiérů obytných prostor v domech i bytech. Dlažba nabízí širokou škálu možností pro zútulnění daného prostoru, především díky velmi široké škále nabízených vzorů.

Nejprve provedeme zaměření celkového prostoru pokládky a v případě renovace odstraníme původní dlažbu. Následně připravíme a vyrovnáme povrch pro pokládku nové dlažby. b_200_150_16777215_0_0_images_clanky_venkovni-dlazby.jpgPoslední fází prací je vlastní pokládka dlažby, včetně dodávky veškerého potřebného materiálu. Dodávka prací je ukončena začištěním prostoru pokládky a úklidem.

  • VENKOVNÍ DLAŽBA

U venkovní dlažby je kladen vysoký nárok na kvalitní materiály již při výrobě. Venkovní dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost vnějších živelných vlivů jako jsou především déšť a mráz. Dlažbu lze použít při obkládání bazénů, teras i schodišť.

Přihlášení

Kdo je online

Právě přítomno: 53 hostů a žádný člen